טיפ לנטוורקינג מוצלח

ישנן מספר המלצות שחשוב וכדאי ליישם לקראת אירוע נטוורקינג. הנה אחת חשובה במיוחד:

מה זה בכלל נטוורקינג?

נטוורקינג היא גישה שיווקית בעולם העסקים אשר עושה שימוש במפגשים חברתיים במטרתה לייצר חיבורים עסקיים והזדמנויות לשיתופי פעולה בין אנשים.

כיום, יותר ויותר אנשי עסקים מבינים את הפוטנציאל של שימוש בנטוורקינג בזמן אירועים חברתיים ועסקיים. כל אירוע שבו נפגשים מספר גורמים עסקיים מאותו תחום או מאותה תעשייה הוא אירוע אסטרטגי לבעלי עסקים, מפני שבמקום אחד מתכנסים מספר רב של לקוחות ושותפים פוטנציאליים. נטוורקינג נכון באירועים חברתיים יכול לסייע באופן משמעותי במיתוג וקידום העסק שלנו, ביצירת לקוחות חדשים ובניית קשרים עם שותפים עסקיים ולכן חשוב להגיע מוכנים לאירועי נטוורקינג. 

קיימות מספר פעולות בסיסיות שנכון לבצע טרם ההגעה לאירוע נטוורקינג: להגיע מוקדם לאירוע כדי לנצל את הזמן לשיח אינטימי ושקט עם המקדימים, להצטייד בכרטיסי ביקור, להתלבש בהתאם לקוד לבוש התואם את האירוע או להתכונן על תמצית התוכן והמסר אותו אתם מעוניינים להעביר לצד השני.

הנה המלצה נוספת, חשובה לא פחות מכל ההכנות, כזו שתעשה את ההבדל:

הגיעו לאירוע שבעים.

אם אתם מתכננים להגיע לאירוע נטוורקינג למטרת נטוורקינג, אל תתנו לעצמכם להגיע רעבים ולהשקיע את זמן הנטוורקינג שלכם בעמידה בתור לבופה. מומלץ לאכול ארוחה קלה ולשתות משקה מרענן טרם ההגעה לאירוע או הכנס (כן, גם אם האירוע מתקיים במקום ממש "שווה", עם אוכל טוב.) כך תגיעו לאירוע כשאתם רעננים, רגועים וממוקדים במשתתפי האירוע ולא במה שיש לכם בצלחת.
בנוסף לכך, הידיים שלכם יהיו פנויות ונקיות ללחיצת ידיים, ואף תימנעו ממצב מביך שבו בטעות תתלכלכו מהאוכל, ואז במקום להתעסק בנטוורקינג תתעסקו בניקוי הבגדים.

לאירוע נטוורקינג מגיעים רעבים לדבר אחד בלבד והוא ההצלחה העסקית שלכם.

נטוורקינג מוצלח ובתיאבון!

תודה שקראתם! אהבתם, תנו "לייק" ושתפו חברים נוספים.

אודות המחבר

Gad Mergi

גד מרגי הוא יזם, מנטור, סופר ומרצה.
מוביל עסקים ואנשים, ליצירת אורח חיים אישי והתנהלות עסקית המושתתים על עקרונות של הצלחה מתמשכת.